O NÁS

Jsme rodinnou firmou, která se díky dlouholetým zkušenostem a znalosti lokality může soustředit na to nejdůležitější - spokojenost klienta, rezidenta i hosta.


Již od roku 2013 jsme měli možnost jako rodina podílet se na provozu zajišťování ubytování hostům v luxusních certifikovaných apartmánech penzionu Kilián na Kvildě. Posléze jsme svou pozornost přesunuli především k provádění úklidových služeb a poskytování drobné údržby v komerčních prostorech apartmánového typu, ke kterým se v průběhu let s rozšiřováním týmu přidaly aktivity správy a úklidů společných prostor bytových domů, nárazové generální úklidy, úklidy před kolaudacemi či po rekonstrukcích. 

Soustředíme se především na oblast centrální Šumavy (Kvilda, Horská Kvilda, Zadov a okolí), ale naše vazby a zázemí nám v současnosti dovolují prostor působení rozšiřovat dle aktuálních poptávek. 

Máme velice osobní a přátelský přístup, který typ našeho podnikání podtrhuje. Rozumíme citlivosti pohybu v prostorách Vašich nemovitostí, jsme zodpovědní v ohledu zachování důvěry i spolehlivosti. Chceme být kromě poskytovatelů zároveň partneři. Jsme otevření novým možnostem a způsobům realizace našich služeb v souvislosti se stále měnícím se trhem poskytování ubytování, trávení volného času, výstavby a vedení domácností.